Material Center Kupa Gyorsasági OB+ZT+NEAFP
Hungaroring
2006. június 16-18.

Ismételten a Hungaroringre érkezett a Magyar Gyorsasági Ob mezőnye. A nemzetközi versenysorozatban is értékelt futamon a közép-európai zónafutam résztvevői is szép számban részt vettek. A tavaly bemutatkozott DTM Mercedes és DTM Audi voltak a hétvége igazi szenzációi. A Rich Motorsport is okozott kisebbfajta szenzációt, hiszen idén először a 2004-es válogatott magyar bajnok, Pólya Miklós is rajthoz állt egy 2000 cm3-es Mazda RX-8 versenyautóval. Illetve rajthoz állt volna, mert az időmérőn megszerzett A/N csoportos 2. rajtkockából a felvezető kör után technikai problémák miatt kénytelen volt közvetlenül a boxutcába hajtani. A Sportegyesület másik két pilótája is szerepelt a hétvégén. Borbély Zsolt mindkét nap hősies küzdelmet vívott a nagytúraautók mezőnyében, ahol a mindkét napos kategóriagyőzelme mellett az abszolút 4., illetve vasárnap a szenzációs 3. helyet szerezte meg! Pólya Ádám a Mazdások mezőnyében szombaton a a boxutca lezárása folytán a 33. helyről felküzdötte magát a 3. helyig, majd vasárnap a 4. helyen zárt.